Yeni sezon kışlık bluz modelleri 2016

Yeni sezon kışlık bluz modelleri 2016

Kış sezonunun açılması ile beraber kar havasının etkili olmasından dolayı hanımların çoğu kışlık bluz almak için mağazaların yolunu tutmuş. Yakalı kışlık bluzun kolları düz renk olarak bırakılmış. Gövde kısmındaki kırmızı ve bej renkler bluza spor bir hava vermiş. Farklı renkteki pantolonlarla da değerlendirilebilir. Nil yeşili kolları şifon bluza, yaka detayı çok şık bir görüntü vermiştir. Hem pantolon hem de etekle kullanılabilir. Büyük bedenlerin çok rahat kullanabileceği bir kışlık bluz.

Düz bej rengi bluz kollara, yakaya ve omuzlara yerleştirilen deri detaylarla çok zarif bir tasarım elde edilmiş. Kışlık bluz modelleri arasında oldukça şık bir bluz. Kayık yaka, yarasa kollu saten yeşil bluz klasik bir görünüme sahip olmasına rağmen kot bir pantolonla spor bir görünüme kavuşmuştur.

Kayık yaka sade bir bluz renginden dolayı çok şık bir görüntü elde etmiş. Kışlık bluzlar arasında ideal olan modeller arasındadır. Bebe yaka tarçın renkli bluzun ön kısmına, aynı renk dantelin kullanılması ile çok zarif bir görüntü elde edilmiştir.

Gri kolları düz bluzun yakasına ve kollarına yerleştirilen benekli kumaş ile bluz hareketlendirilmiştir. Kışlık bayan bluz modelleri arasında en çok beğenilen modellerden biridir. Buz mavisi boğazlı kazak rengi ve deseniyle çok feminen gözükmektedir. Kışlık bayan bluz modelleri arasında tercih edilen bir tasarımdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam