Yeni sezon iğne oyası yazma kenarı örnekleri

2015 sezonunun bitmesine artık sadece 1 ay kaldı. Durum böyle olunca yeni sezon olan 2016 yılına farklı arayışlara girmek isteyen bayanlarımıza çok özel iğne oyası örneklerini vermek istedik. Bayanların çoğu iğne oyası yazma veya iğne oyası havlu kenarlarına ilgisi bir hayli yüksektir. Bu ilgi o kadar yüksektir ki kendi çeyizleri olsun veya kızlarının çeyizleri olsun çeyiz sandıklarında olmazsa olmaz parçalardan bir tanesidir iğne oyaları. Yazmalar, havlular ve masa örtüleri şeklinde takım veya set halinde işlenen bu örnekler bayanlar tarafından çok sevilmektedir.

Yeni sezon iğne oyası yazma kenarı örnekleri

Yeni sezonda farklı stil yazma kenarı isteyen veya farklı iğne oyası yazma kenarı örneği isteyen hanımlarımıza çok özel motifler sunmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi yabancı ülkelerde özellikle Rusya ve Moldova gibi ülkelerdeki kadınlarda iğne oyası gibi el işlerine büyük merak sarmakta. Durum böyle olunca saolsun arkadaşım Tülay hanımdan o ülkelerdeki son çıkan iğne oyalı yazma kenarlarının resimlerini istedik. Saolsun bizi kırmayarak 2016 iğne oyası yazma kenarı örnekleri olarak sitemize ekledik.

Yeni Havlu Kenarı Modelleri

Oya Modelleri 2015

Tığ İşi Bayan Yelek Örnekleri

Yeni iğne oyası yazma kenarı örnekleri 2016

 

İğne oyası işlemelerinde zorluk çeken bayanların öncelikle basit iğne oyası işlemesi gerekmekte. Her bayan nasıl işlemede zorlanıyorsa bu zorluğu aşmak için basit setlerden geçmelerini önermekteyiz. En basitinden bebek patiği işleyerek , bu zorluğa alışabilirsiniz. Yazma kenarını işleyen hanımlar, bu yazmaları takmasa bile evinin sandığının bir köşesinde saklamak ister ve hayatı boyunca bunlara bakıp zevk alabilir. El işi çok ciddi gerektiren, kadın ruhunu aşılayan ve kadınları zor durumlarda çıkmaz kapılardaki anahtar rolünü üstlenmektedir.

Yeni sezon iğne oyası yazma kenarı örnekleri

Yorum Alanı