Yeni Prenses Gelinlik Modelleri

Gelin adayları için hazırladığımız bu gelinlik modelleri ile düğün gecesi büyülü bir gecede bu şık ve zarif gelinlik modelleri sayesinde unutamayacağınız bir gece sizleri bekliyor. Bildiğiniz gibi gelinlik almak isteyen veya kiralamak isteyen bayanların, en çok tercih ettiği modeller arasında gösterilir prenses gelinlikler. Bu yüzden prenses gelinlikler askılı, taşlı ve askısız olmak üzere bir çok sınıfa ayrılıyor.

Yeni Prenses Gelinlik Modelleri

2015 Prenses Gelinlik Modelleri olarak bakılan modellerde genellikle taşlı motiflerin daha fazla tutulduğu görülmekte. Ancak çoğu gelin adayları daha fazla dikkat çekmek için taşlı gelinliklerin yanına bir de askısız kısmını da eklediğinde tercihlerin ne denli güzel olduğunu ortaya çıkarmakta. Gelin adayların bazıları da avantajı yakalamak adına 2.el prenses gelinlik modellerini tercih etmekte. 2.el gelinlik diye geçmemelisiniz zira temizce yıkandıktan sonra sıfır gelinlik modelleri ile arasında fazla fark olmamaktadır. Geliri üst düzeyde olanların fazla tercih ettiği 2016 Prenses Gelinlik Modelleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Prenses Gelinlik Modelleri Fiyatları nda dikkat çeken en önemli detay uzun topuk giydiğinizde kimse tarafından görünmemesidir. Düğünde damat ile aranızda boy farkı olduğunu düşünürsek bu gelinlik modelleri fazla olmayan kusurlarınızı gizlemede birebirdir. Tabi oyunda fazla büyük topuk ile hareket etmenin biraz zor olacağını şimdiden söyleyelim hanımlar.

 

Yorum Alanı