Yeni Kol için Dövme Modelleri

Vücudumuzun belirli bir yerine dövme yaptırmak insanların hoşuna gidebiliyor ve bu yüzden kolumuza, ayağımıza kısaca vücudumuzun belirli yerlerine dövme yaptırmak kimilerince zevk kimilerince de alışkanlık yaptırabiliyor. En ünlü dövmeci olan Tatto dövmelerinden tutunda birçok dövme türü ve örnekleri vardır. Bizde moda olsun diye piyasada en çok tutulan Kol için dövme türlerini vermek istedik.

Yeni Kol için Dövme Modelleri

2016 kol dövme modelleri eğer dövme yaptırmayı düşünüyor ama ne yaptıracağına dair kararsızlık yaşıyorsanız sana çok ama çok yardımcı olacak örnekleri buradan bulabileceksiniz. İnternette binlerce dövme modeli senin beğenine sunulmuş olmakla beraber sizler sadece bunları beğenmeniz gerekiyor ardından ölenedek demiyelim de belirli sürelerde seninle birlikte yaşayacak senin parçan olacaktır. Ama kol için dövme örnekleri başlatmadan önce iyice düşünüp sağlıklı karar vermeniz gerekmekte. Düşündüğünüzde  çok mantıklı olacak şekilde kolunuzda bir ejderha dövmesi ne kadar güzel gösterir beni ne kadarda sert gösterir ama ya sonra sıkılırsanız ne olacak. Evet, büyük soru o işte ya sıkılırsan ya yaptırdığına pişman olabilirsin ancak artık onunda çaresi var günümüzde. İşte 2016 kol dövme modelleri kataloğu sana endişe duyduğun merak ettiğin her konuda rehberlik yapacaktır gerek örnekler açısından gerekse de fikir yürütmek açısından. Sadece 2 dakika ayırarak bu kol dövmeleri örneklerine bakabilirsiniz.

Çok güzel, çekici ve sert olacağını düşünerek yüzlerce insan dövme yaptırmaya gider ama 6 ay içinde o yüzlerden sadece 2 ya da 3 ünün dövmesi üzerinde kalır diğer 97 kişi lazer merkezlerinde silinsin diye uğramaktadır. Yaptırmadan önce çok mantıklı ve aklıselim bir düşünce sizlerde olmalıdır ki yapmadan böylesi önemli kararlar almak asla ama asla mantıklı değildir. Doğru olanda herhangi bir karar almadan önce kolunuza dövme yaptırmayı enine boyuna ölçerek her durumu analiz edebilecek olgunluğa erişmek doğru tavrı sergilemektir.

Yorum Alanı