• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Tesettürlü bayanların en çok kullandığı ve tercih ettiği yazma modelleri kendi desenleri üzerine iğne oyaları yapıldığı zaman harika bir görünüm kazanıyor. Her yıl yeni moda ile renkler değişkenlik gösterirken 2016 ve 2015 iğne oyası yazma kenarı örnekleri de bu sene kendisinden çokça söz ettireceğe benziyor. Çok eski tarihlerden günümüze kadar gelen örgü işleri hala çeyizlerin en gözde parçalarından olmaya devam ediyor. Genç kızların çeyizlerinden eksik olmayan ve fazlasıyla süsleyen iğne oyaları ile sizde kızınızın çeyizine hazırlık yapabilirsiniz. Öte yandan örgü işlerinde el beceriniz fazla değilse iğne oyası ile başlangıç yapmak sizin için biraz zor olabilir.

El becerinizi arttırmak ve devamını getirmek için sizlere sunmuş olduğumuz kolay iğne oyası örnekleri ile başlangıç yapabilirsiniz! El becerinizi biraz daha arttırıp daha profesyonel ve zor modelleri yapabilme aşamasına geldikten sonra zaten iğne oyası yazma modelleri yapılışı hakkında da bilgi sahibi olacağınızdan harikalar yaratabilirsiniz. İğne oyası yapılışı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için internette birçok kaynak mevcut. Araştırarak iğne oyası modelleri yapımını çok basit tekniklerle öğrenebilirsiniz. Sizlere önerimiz youtube üzerinden basit videolar ile başlamanız.

Bu yılın modası niteliğindeki en güzel ve en çok beğeni toplayan iğne oyası yazma kenarı modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Aradığınız tüm renkli yazmalardan tutunda, beyaz yazmalardan, değişik iğne oyası yazmalara kadar hepsini bir araya getirdik. Beğendiğiniz modeli isterseniz kızınızın çeyizine yapabilir, ticari olarak satış amaçlı yapıyorsanız müşterilerinize harika modeller sunabilirsiniz. Diğer iğne oyası içeriklerimize iğne oyası adresinden ulaşabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz  birbirinden güzel 60 adet iğne oyası yazma kenarı modelleri:

 İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam