Yeni Bauhaus Avize Modelleri Ve Fiyatları

Yeni Bauhaus Avize Modelleri Ve Fiyatları

Avize seçimi evin dekorasyonu açısından son derece önemlidir. Bu modellerden biri de Yeni Bauhaus Avize Modelleri geliyor. Fiyat ve kalite açısından incelendiğinde ise bauhaus avizeler, görülmeye değer.

Değişik Avize Modelleri

Evinizin muhteşemliğine muhteşemlik katmakta olan avize modelleri içinde tercih yapmak oldukça zor bir konudur. Tercih konusunda o kadar kolay olmadığı için öncelikle evinizin içerisinin yapılması ve sonrasında yapılan tasarıma göre uygun bir avize takılmalıdır. Genellikle avize türleri olarak bilinen mutfak avizeleri, koridor avizeleri, banyo avizeler, gibi birçok avize türü bulunmaktadır. Bunların yanı sıra klasik avizeler, spor avizeler, sakıt avizeler, LED’li avizeler gibi birçok farklı tasarımları mevcuttur. 2016 bauhaus avize modelleri ve fiyatları sizlerin evlerinin her yerine uyum sağlamaktadır.

Salon için önerilen avizeler genellikle LED’li olan avizelerdir normaller göre daha gösterişli ve ışık konusunda daha fazla olan avizeler salonlar için oldukça uygundur. Üç renkli olan avizeler ledleri evinizin içerisinde oldukça iyi bir atmosfer oluşturmak için yapılan tasarımlardandır mutfak için olanlar ise oldukça iyi ışıtmak zorundadır çünkü mutfakta ışık normalden daha fazla ihtiyaç duyulan bir araç halindedir. 2016 bauhaus avize modelleri ve fiyatları her kesimden kişi için tasarımları mevcuttur evinize ne iyi olan avizeleri seçmek sizler için en iyi çözümlerdendir.

Avize Fiyatları 2016 – 2017

Fiyatlara baktığımızda ise en ucuzun 99 TL den başladığını söyleyebiliriz avizeler için. Tabi ucuzluk ve kalite açısından fiyat farklılığının olacağının altını çizelim. Genellikle camdan veya kırıştan taşlardan yapılan bu avizelerin kollu olanları da mevcuttur kollu olan avizeler genellikle klasik olanlardandır. Sekiz kollu veya dört kollu gibi birçok avize türü mevcuttur. Sarkıt avizelere ise boyları ayarlanabilen genellikle orta koridor gibi yerlerde kullanılan avizelerdir. Teklileri çok fazla tercih edilmeyen bu avizeler 2016 bauhaus avize modelleri ve fiyatları genellikle üçlü ya da beşli olanlar boyları ayarlanarak kullanılmaktadır sizlerde bu tasarımlara göz atarak eviniz için en iyi olanı bulabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam