Yeni 2017 Model Otomobiller

Otomobil denilince akla en yeni model araçlar gelmektedir. Bunlardan biri de en son çıkan 2017 model arabalar konusudur. Hemen herkes yeni çıkan arabaların özelliklerini ve dış yapısını merak etmektedir.

2017 Model Otomobiller Hangileri

Bildiğiniz gibi hemen tüm firmalar her yıl yeni model bir aracını piyasaya çıkarmakta ve test sürüşü yapmaktadır. Aracın özelliklerini, renk tonlarını ve fiyatları dahi piyasaya açıklayan firmalar beklentilere paralel olarak, seri üretime başlamaktadırlar. Bu yüzden firmaların ilk hedefi, aracın ilk günkü piyasadan beklendiği tepkiyi almaktır.

Seat Leon Cupra 2017

seat leon cupra

seat leon cupra

Makyajlı bir yapı ile karşımıza çıkan yeni seat leon, kasa bakımından oldukça ideal duruyor. Güç yönünden iyi bir analiz gösteren cupra, 380 nm tork ve 300 ps güç üretmekte. Hem hızlı hem de rahat bir konfor isteyenler 4*4 seçenekleri ile DSG şanzıman özelliğini de beraberinde getirmiş. Sürüş modu ise 5 farklı olarak karşımıza çıkıyor bunun yanında şasi kontrol sistemi ve de güvenlik sistemleri ile hayal ettiğiniz araç bu olsa gerek.

Audi Q2 2017

2017 audi q2

2017 audi q2

Ülkemizde en çok merak edilen markalardan biri olan audi, yeni aracı olan Q2 modeli ile karşımızda.  Mercedes, Bmw gibi rakiplerini çok iyi derecede kavramak isteyen Audi, 2017 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Dynamic, Sport ve Design gibi modeller ile karşımıza çıkan Q2, 1.4 tfsi motor seçenekleri ile ülkemizde beklenmekte. Turbo benzinli yapısı ile sadece turbo istemeyenlere özel olarak dizel seçenekleri de mevcut.

2017 Ford Fiesta Active

2017 ford fiesta active

2017 ford fiesta active

Marka konusunda tercihini Ford markasından yana kullanmak isteyen bireyler, yeni model araçlar konusunda Ford fiesta active modeline odaklanmalı. i20 modeline rakip olarak düşünülen fiesta active, Crossover SUV özellik yapısı ile de tutulmaya hazır. Macera aramak isteyenler, bu araç ile hem keyif sürüşü hem de aile arabası için oldukça ideal. Standart yapısına nazaran daha fazla özellik ile karşımıza çıkan Ford Fiesta Active, 2017 model araçlar arasında fiyat konusunda oldukça ideal durmakta.

2017 Mazda CX-5

2017 mazda cx 5

2017 mazda cx 5

Fiyat ve performans konusunda oldukça ideal bir araç sunan Mazda CX-5, 2017 yılında en çok merak edilen ve beğenilen bir araba markası olmayı başaracak gibi. Yeni kasa modeli ile karşımıza çıkan Mazda CX-5, tasarım konusunda da alıcıyı cezbetmeyi başardı. Ön ve arka tamponlar, aynalar ve hatta lastik yapısı dahi değişen Mazda CX-5 özellikleri ile 7 den 70 e herkesi etkileyecek gibi.

Mazda CX-5 ayrıca 19 inçlik çantları ve iç mekanda duyulan eşsiz ses yalıtımı ile mükemmel ötesi bir araç. Hani paranız var ise kesinlikle alınması gereken bir araba modelidir.

2017 Lotus Exige Sport 380

2017 Lotus Exige Sport 380

2017 Lotus Exige Sport 380

Sportif ve pahalı bir araç markası isteyen bireyler, Lotus Exige Sport 380 markası ile hayallerine kavuşmaya hazır. Aracın modeline bakınca zaten ne kadar şehvetli ve kaliteli bir araba markası olduğunu göreceksiniz. Daha hafif olmasının yanı sıra hızları ile ön plana çıkan Lotus Exige Sport 380, Birleşik krallığın tacını elinde tutmaya devam ediyor. Güç 375 beygir 410 nm tork ile karşımıza çıkmasının yanı sıra sadece tekerleklerine bakarak da ne denli kaliteli bir araç olduğunu görmek mümkün !

Yorum Alanı