Yeni 2016 Straplez Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında olan Yeni 2016 Straplez Gelinlik Modelleri ile farklı bir gelinlik sizler ile. Bu gelinlik modelini diğer modellerden ayıran en büyük özellik ; askısız ve taşlı olmasından kaynaklanmakta. Söz konusu Straplez Gelinlik Modelleri 2015 ve 2014 yıllarında baya tutulmuştu. 2016 Straplez Gelinlik Modelleri nin de tutulacağı şimdiden kendini belli etmekte açıkcası.

Yeni Straplez Gelinlik Modelleri

Balık Etek Gelinlik Modeli ve Askısız Straplez Gelinlik Modelleri ile farklı bir çehreye kavuşmak artık hayal değil. Gelinlik dikim evlerinden aldığımız bu modeller 2016 yılına damga vuracağa benziyor. 2015 Straplez Gelinlik Modelleri arasında en çok tercih edilen genelde kabarık gelinlikler olmaktadır. Söz konusu bu modeller gelin adayları arasında tartışılmaz ilk sıradadır. Ayrıca bunlara ek olarak Askısız Straplez Gelinlik Modelleri de kadınlar arasında tutulan bir tür gelinlik modelidir.

Straplez Gelinlik özellikle yaz aylarının tercih edildiği düğün günlerinde en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında. Ancak kış aylarında da yine bu gelinlik modeli oldukça fazla tercih ediliyor. Hem askılı hem de askısız olarak kullanabileceğiniz Straplez Gelinlik modelleri ve fiyatları şu günlerde 1200 TL den başlıyor. Tabi kiralamak isteyenler ise daha cuzi fiyatlara temiz Straplez Gelinlik kiralayabilirler.

Yorum Alanı