• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
Uzun Etekleri Desenli Kır Düğünü Abiye Modelleri

Uzun Etekleri Desenli Kır Düğünü Abiye Modelleri

Düğün sezonunun başlaması ile beraber salonlarda düğün yapmak yerine adaylar, kır düğünü yaparak daha da gözde olmak istiyorlar. Kır düğünü abiye modelleri ile o gün tüm gözlerin sizler üzerinde olmasını sağlayabilirsiniz. Söz konusu modeller arasında özel dikimlerin olduğunu da belirtelim.

Uzun Etekleri Desenli Kır Düğünü Abiye Modelleri

Abiye modellerinde ayrıntının çok dikkat edildiğini ve biz bayanların da buna önem verdiğini belirtelim. Söz konusu kır düğünü için abiye modelleri seçilirken ya etek kısmında ya da omuz üzerinde detayların şekillendiği görülür. Etek desenli olabildiği gibi omuz detaylı abiyelerin de günümüz şartlarında çok satışı yapıldığını, özel dikim evlerinden aldığımız bilgiler neticesinde pekiştirdik.

Kır Düğünü Abiye Modelleri fiyat bazında da normaline göre biraz pahalıdır. Normal hazır abiye modellerini tercih edenler fiyat bazında yakınabilir. Ancak hazır alanların ömrü oldukça kısa olmakla beraber kullanılan kumaş türünün de kalitesiz olduğu bilinir. Hem yıkama esnasında hem de ütüleme sırasında kumaşların hızlıca yandığı görülür hazır abiye modellerinde. Ancak söz konusu özel dikim evlerinde kullanılanlar oldukça kaliteli malzemeden yapıldığı için el emeğinin de devreye girmesinin ardından fiyata da yansıdığı görülür. Bu yüzden bize sorarsanız hazır mı yoksa özel dikim evimi kesinlikle özel dikim evlerinde yapılan kır düğünü abiye modellerine daha fazla önem verdiğimizi belirtelim.

Düğünlerde giyilebilecek abiye modelleri söz konusu olduğunda askılı ve askısız abiye türleri olarak 2 farklı kategoriye bölebiliriz. Bunun yanına da detayları ile detaylı abiye modelleri olarak ayrışabilir.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam