• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Özel Yılbaşı Gecelerinde Giyilebilecek Yeni İç Çamaşırları

Özel Yılbaşı Gecelerinde Giyilebilecek Yeni İç Çamaşırları

Yılbaşına sayılı günler kala 2016 yılını bitirip, yeni yıla gireceğiz. Hali ile yılbaşı gecesinde iç çamaşırı satışlarında büyük rakamlar söz konusu. Biz bayanlar bu yüzden bu gecemizde partnerimizi memnun edecek ürünleri, üzerimizde sergileyerek o geceyi daha da şehvetli yapabiliriz.

Yılbaşı iç giyim modelleri konusunda şüphesiz ki en fazla tercih edilenlerin başında kırmızı renk tonu geliyor. Kırmızı renkler genelde partneri etkileyen bir karaktere sahiptir. Bu yüzden yıl başı gecesinde kırmızı renkli iç giyim ürünlerine ağırlık vermeyi düşünüyoruz.

Kırmızı yılbaşı iç çamaşırı ürünleri fiyat olarak oldukça ideal durmakta. Pazarda yarı yarıya almak mümkün normal şartlarda. Ancak yılbaşı ve sene sonu indirimleri ile kıyaslandığında markalı iç çamaşırı almak daha da karlı olacaktır.

Yılbaşı iç giyim modelleri, 2017 yılına çok özel gireceğe benziyor. Yapılan araştırmalara göre beylerin, bu gecede partnerin üzerinde görmek istediği renk tonu yine kırmızı olmakta. Sözü fazla uzatmadan en güzel yılbaşı iç çamaşırlarını sizler için derledik.. Yeni yıllar şimdiden…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam