Kına gecesi için yeni elbise modelleri

Düğünden bir gün önce hazırlanan kına gecesinde damat ve gelin adayı bir hayli terliyor. Kınanın yapıldığı gün olan düğünden bir önceki güne kına gecesi diyoruz. Kına gecesine katılanlara baktığımızda damat tarafından çoğu kimse gelmezken, gelin tarafından bir hayli fazla bayan arkadaşları gelmektedir. Hem kınanın uğur getirmesi hem de arkadaşlarını yalnız bırakmak istememeleri gelin adayı için oldukça önemlidir. Durum bu olunda kına gecesinde ne giyeceğim ? diye soran hanımların sayısı oldukça fazladır.

Kadınlar için yine sizleri şaşırtacak ve kına geceleri için hangi kıyafeti giyeceğim sorusuna son verecek nişan için elbise modelleri vermek istedik. Oya işlemeli ve çok güzel görsel anlamda çok iyi olan kına gecesi elbise modellerini sizler için bir araya toplayarak, sitemize ekledik. Birbirinden güzel kına gecesi elbiseleri için doğru yerde olmakla beraber nişanda çok şık durmakla beraber tüm gözler sizlerin üzerinde olacak. Hanımlar, eğer kibar ve fazla gösterişli bir kıyafet istemiyorsanız bu modeller tam size göre abartılı olmayacak şekilde hazırlanmış.

Hemen hızlı bir şekilde nişan için elbise modellerini incelemek için küçük resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Eminiz ki sizlerinde çok beğeneceği farklı kına gecesi elbise modellerini bulabilirsiniz.

Yorum Alanı