• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Kapalı Gelinlik Modelleri Yeni Sezon

Kapalı Gelinlik Modelleri Yeni Sezon

Kapalı gelinlik modelleri diğer adı ile tesettürlü gelinlikler, son yıllarda moda olman türlerden bir tanesidir. Özellikle kapalı olan bir bayanın evlendiği gün açık bir gelinlik ile evlenmesi düşünülmediğinden, gelinliğini de kapalı bir şekilde satın almak veya kiralamak isteyebilir. Düğün öncesi son hazırlıklar yapıldıktan sonra gelin adayımız önceden beğendiği kapalı gelinliğini sürekli düşünebilir. Bu düşünce genellikle ‘’ bana çok yakışacak mı, acaba hangi gelinliği alsam ‘’ şeklinde aklında bin bir türlü sorular ile yanıt arama niyetinde olacaklar.

Yeni sezon kapalı gelinlik modellerini incelemek istediğimizde özellikle işlemeli gelinliklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Bununla beraber dantel işlemeli gelinliklerde bayanlar tarafından dikkatle izlenmelidir. Dantel işlemeli olarak tasarlanan bu kapalı gelinlikler, özellikle tesettüre giren bir bayanın hayal ettiği türdeki modellerin başında geliyor.

Tesettür gelinlik ne kadar iyi bir seçim olsa da saçlarını kesinlikle göstermeyen bir bayanın başına dikkat etmeyecek düşüncesi hakim olabilir. Ancak gelin başı , tesettürlü gelinlikler de daha da dikkat çektiğini hatırlatalım. Kapalı gelinlikleri tercih edenlerin genellikle gelin başında daha fazla güzelliği yansıttığını her kesim tarafından kabul edilmektedir. Saçınız gözükmese dahi o anki gelin başınız oldukça güzel göstereceğinden şüpheniz olmasın.

Bu yılki kapalı gelinlikler, tesettürlü bayanların ne kadar ilgisini çekse de asıl ilgi düğüne gelecek olan misafirlerinizin tüm gözlerinin sizlerin kapalı gelinliğiniz de olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Gelinlik tek başına bir etken olmadığından gelin makyajı ve gelin saçı da önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

2015 gelinlik modelleri arasında kapalı bayanların parlak beyaz renkleri tercih etse de , krem renkli kapalı gelinlikler ve toz pembe nişan kıyafetleri de gözle görülür derecede idi. Bu yıl ise renk tercihlerimiz beyaz ağırlık kazansa da nişan veya kına gecelerinde lila renklerinde ön plana çıktığını belirtelim. Yıllarca damat adayını bekleyen hanımlarımız artık evlenme çağına geldiğinde baba evinden giderken ne kadar ağlasa da , gideceği evin hanımı olması ve doğacak olan çocuklarının anneleri olmasından dolayı artık yeni bir başlangıca yelken açacağından, mutlu bir hayat yaşamanız dileği ile mutluluklar diliyoruz.

 

Konumuzdan Başlıklar:

 • kapalı bayan için gelinlik yeni sezon fiyatları
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam