Kalın topuklu bayan ayakkabı modelleri 2016

Bayanlar için önemli bir ihtiyaç olan ayakkabılar, dışarı çıkarken veya düğün nişan gibi davetlerde giymek istediği ve de en çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir topuklu ayakkabılar. Sadece topuklu ayakkabılar denilince ince topuk düşünülmemelidir zira kalın topuklu ayakkabı tercihi oldukça fazladır bayanlarda. 2015 kalın topuklu ayakkabılarda fazla satış olduğunu görünce firmalar Kalın topuklu bayan ayakkabı modellerini bu yıl 2016 içinde tasarlayıp piyasaya sunmuşlar.

Kalın topuklu bayan ayakkabı modelleri 2016

Bayanların en sevdiği ayakkabı modelleri arasında yer alan kalın topuklu ayakkabılar 2015 yılının bitmesi ile 2016 modası ile karşınızda.İnce ve estetik tasarımlara sahip topuklu ayakkabılar, özellikle genç kızlar ve orta yaşlı bayanlara hitap ediyor. Sevgili hanımlarımız düğün ve nişan gibi özel törenlere gündelik babet gibi ayakkabılarınız ile gidemediği için bu gibi kalın topuklu veya ince topuklu ayakkabılar ile gitmek daha mantıklı olacaktır. Bu yüzden sizin tam ihtiyacınıza çözüm sunan ayakkabı modelleri aşağıdaki resim galerimizde yer almaktadır.

Firmaların çoğu kalın topuklu ayakkabılarda %40 hatta %60 a kadar indirim yapılacağını önümüzdeki ay bildirdiler nedeni de yıl sonu olduğundan elindeki tüm ürünleri bitirmek istiyorlar haberiniz olsun hanımlar.

Yorum Alanı