Kadife Elbise Modelleri 2016

Kadife Elbise Modelleri 2016

Elbise türleri arasında bayanların sürekli olarak takip ettiği kumaşlardan biri olan kadife, ürün kalitesi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yaz aylarının bitmesiyle birlikte yaklaşan kışa hazırlanmak için kışlık elbise modelleri sizler için inceledik. 2016 kışlık kadife elbiseler adeta bir biriyle yarışırcasına şıklıklarıyla ön plana çıkıyorlar. Siyah ve parlak dokularıyla ön plana çıkıyorlar. 2016′ün bu son bir kaç ayında kalın kadife elbiseleri tercih edebiliriz.

Günlük giyilebileceği gibi özel gün ve gecelerde de tercih edilen kadife elbiseler rahatlıkla kullanılabilir. Gece elbisesi olarak kadife elbiseler bir çok ünlü markaların koleksiyonunda kendilerine yer buluyor. En yeni kadife elbiseler turuncu, mavi, siyah, lacivert gibi renkleriyle dikkat çekiyor. Kısa, midi ve uzun kadife elbiseler farklı tasarımlarda karşımıza çıkıyor bu sezon. Özellikle de şık abiye tarzındaki kadife elbise modelleri daha çok balık model de ya da vücuda oturan ve dar inen yere kadar uzun sırtı açık uzun kollu modelleriyle son derece hoş bir stil olabiliyor.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam