En Yeni Tığ Oyaları 2017 Örnekleri

Tığ oyaları denilince akla hemen iğne oyası örneklerinin rakibi gelmektedir. Yeni tığ oyaları 2017 örnekleri ile değişik modelleri görmek mümkün !

Tığ Oyaları 2017

Tığ işi örgüler arasında yazma veya havlu kenarı işlemek, bayanların en çok tercih ettiği el işleri arasındadır. Yapılışı bakımından zor veya kolay olmasının yanı sıra, seçilen örneklere göre zamanın işlediğini belirtelim. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz zor bir örneği işlemek sizleri hem yoracaktır hem de baya zamanı alacaktır ancak sonuçta ortaya çok güzel bir motif çıkacaktır. Zira zor olanları işlemek hevesli insanlara göre olduğu için, son aşamada ortaya da güzel emekler çıkabiliyor.

En Yeni Tığ Oyaları modelleri arasında bir çok örneğin olduğunu söyleyebiliriz. Bizler sizler için bu örnekler arasında en güzel tığ oyalarını seçerek, bu konuda sizlere yardımcı olmak istedik.

Yöresel konumda ülkemizin hemen her bölgesinde bayanlarımızın çoğu, el işlerine fazlası ile odaklıdır. Özellikle Karadeniz bölgesindeki hanımların çeyizliklerini görmeyi öneriyoruz. 7’den 70’e bir çok ürününün farklı varyasyonlarını görmek mümkün ! Bunlar arasında en önemlisi trabzon iğne oyaları geliyor hemen ardından Rize iğne oyası örnekleri de gelecektir.

Yemeni örnekleri de tığ oyaları, arasında en çok tercih edilenler arasında. Bildiğiniz gibi çeyiz konusunda tam olmasını isteyen genç hanımlar veya anneleri, kızlarının mutluluğu için bir çok modelin olmasını talep eder. Bu yüzden binlerce örnek arasında en güzelini seçmek daha da mantıklı gelecektir. Tığ oyaları arasında en güzellerini görmek sizlere zor gelebilir zira yüzlerce modelin arasında, çiçekli, boncuklu, işlemeli veya pullu örnekleri görmek mümkün. Özellikle boncuklu yazma örnekleri arasında küçük boncuklu yazma kenarı örnekleri oldukça ideal görünüyor. Söz konusu örnekleri işlemek de sanıldığı kadar zor olmadığını belirtelim.

Geçmişten günümüze kadar süre gelen el işleri verilen değere göre hızla büyük bir beğeni kitlesi oluşturmuştur. Bildiğiniz gibi bu gibi örnekleri artık facebook, twitter veya instagram gibi önemli sosyal paylaşım sitelerinde görebiliriz. Bu gibi bir çok ürünlerin modellerini sitemizde anlık olarak yenimodelleri.net aracılığı ile bulabilir, indirebilirsiniz cep telefonlarınıza.

2017 tığ oyaları örnekleri bir bayanın sevdiği el emeği göz nuru uğraşlardan bir tanesidir. Bunları yazmaların kenarlarına işlediğiniz gibi havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Bir çok bayan masa örtüsünde de bunları kullanmaktadır. Görünüş bakımından oldukça iyi bir görüntü veren tığ oyaları, kullanım amaçlarına göre değişken motiflerinin de olduğunu belirtelim. Mutfak veya oturma odası için kullanacaksanız eğer, ürün renklerinin oda ile uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Yorum Alanı