• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
En Yeni Nişan Tepsisi Modelleri 2017

En Yeni Nişan Tepsisi Modelleri 2017

Düğün dernek arasında en güzel şüphesiz ki nişan günüdür. Nişanı olacak bayanın aklında ise nişan tepsisi modelleri gelmektedir. Zira bu modellere oldum olası hayran kaldım.

Nişan Tepsisi Yeni Modelleri 2017

Daha önceki konumuz üzerinden binlerce arkadaşımız bizlere gerek mobilden gerekse de iletişim bölümünden ulaşarak, ürünleri satın almak istediklerini belirtiler. Bizde onları kırmayıp, ürünleri nereden temin ettiğimizi belirterek, onlara yardımcı olduk.

Türk adetlerimize göre nişan kız tarafına aittir, düğün ise erkek tarafına aittir. Nişanda takılan altın, para ve kıymetli eşyalar kız tarafında kalır. Her iki tarafta bu dönemlerinde mutlu anları oluşturmak için büyük çaba sarf eder. Ancak devran böyle değildir zira her takılan parça artık gelin ile damada kalıyor yani eşyaların ailelerde kalmamasına dikkat edelim.

Her aile nişan töreninin kusursuz olması için çaba sarf eder. Bununla ilgili hazırlıklar yapar. Nişanın asıl unsuru olan yüzüklerin konulacağı şık, etkileyici ve muntazam gösteren bir nişan tepsisi hazırlar.

En Güzel Nişan Tepsisi Modelleri

Güzel örneklerin olduğunu söyleyebilirim zira en gözde ve satışı en çok yapılan modeller arasında bir çok markanın olduğunu da söyleyebiliriz. Sıradan bir tepsi yerine süslemeleri ile dikkat çeken bir modelin olmasını hemen her bayan, kendi nişan gününde talep eder. Hali ile bakımlı ve güzel görünmenin yanında bir de nişan tepsinin oldukça iyi görünmesi daha ne olsun der niteliktedir.

Nişan tepsisi içerisinde makas, kurdele ve yüzükler bulunur. Nişan tepsisi olarak daha önceki yıllarda küçük gümüş tepsiler tercih edilirdi. Son yıllarda nişan ile ilgili organizasyonlar ve süslemeler daha bir gelişti. Nişan tepsi modelleri farklılaşarak süslü ve abartılı bir hale büründü.

Bugün ise sizlere nişan gününde süper bir gün geçirmeniz adına en güzel nişan tepsisi modelleri ile karşınızdayız. Şimdiden belirtelim beğendiğiniz ürün var ise bizlere ulaşarak, ürünleri size ücretsiz kargo ile ulaştırabiliriz. Aşağıdaki her bir nişan tepsisinin fiyatı 2017 dahilinde ücretsiz kargo dahilinde 200 TL’dir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam