• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
En Yeni Duşakabin Modelleri Ve Fiyatları 2017

En Yeni Duşakabin Modelleri Ve Fiyatları 2017

Banyo dekorasyonu konusunda duşakabin, oldukça öneme sahip bir parçadır. Biz bayanlar genelde duşa kabin tercih ederken, kalite ve fiyat baz alınıyor.

İstediğiniz duş kabini modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Duş Kabini Modelleri olarak sizlere değişik duş kabini modellerini söyleyeceğiz. Duş kabini ister gerçek camlı ya da ister plastik camlı tercih edebilirsiniz. Yunus balıklı modelinde ve İstanbul köprüsü şeklindeki duş kabin modeli herkesin dikkatini çekmektedir. İstanbul köprüsü ile yapılmış ve altında da deniz manzaralı olan modeli ile çok ilgi çekicidir. Ayrıca banyonuza renk katacaktır. Duş kabinin bir sürü değişik modelleri bulunmaktadır.

Duş kabini modellerinden masaj yapan duş kabin modelini de asla kaçırmamalısınız. İnsanları rahatlatan ve en yeni modellerden de bir tanesidir. Duş kabini modellerinin renkleri de mevcuttur. Duş kabini camlar hariç kenarı siyah, kırmızı, gri ve mavi renkte de bulunmaktadır. Muhteşem ve hazır montajlı olan duş kabinleri tercih etmelisiniz. Hazır montajlı duş kabinler hiç bir zaman kusura yol açmaz.

Duşa Kabin Modelleri En Yenileri

Duş kabini modelleri tekneli ve teknesiz modelleri de vardır. Eğer evinizde büyük banyonuz varsa o zaman kesinlikle tekneli duş kabini almalısınız. Tekneli olan duş kabinler her zaman daha kullanışlı olmaktadır. Tabi ki teknesiz duş kabinler de kullanışlı ama daha şık bir duş kabin arayışı içindeyseniz o zaman tekneli duş kabini modelleri tam size göredir. Sitemize girip duş kabini modellerinin resimlerine bakabilirsiniz. En yeni ve en çok satın alınıp tercih edilen duş kabini modellerini incelemek için sitemize giriniz.

Hem de tüm duş kabini modellerinin fiyatlarına da bir göz atabilirsiniz. Kapısı tek kollu duş kabini veya çift kollu duş kabinler de çok kullanışlıdır. Eğer isterseniz sade modelde duş kabinde bulabilirsiniz. Sade modelde duş kabinin fiyatları daha uygundur. Sizde tüm duş kabin fiyatlarına bakınca bunu emin olun ki fark edeceksiniz. İstediğiniz tarzda ve istediğiniz modelde duş kabini modelleri ve evinize göre duş kabini bulabilirsiniz.

Duşa kabin fiyatları 2017 yılı için genelde marka ve modele göre fiyatın değiştiğini belirtelim. Şu şu kadar yazmak yerine bilmeniz gereken, kaliteli işçilik ve markanın önem kazanmasıdır. Orta şeker bir duşa kabin fiyatları 450 TL den başlamaktadır. Tabi fiyat ne kadar artarsa kalite de o kadar artacaktır !

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam