• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
En Yeni Bebek Beşik Modelleri Ve Bunların Fiyatları

En Yeni Bebek Beşik Modelleri Ve Bunların Fiyatları

Bebeklerin yatacağı yer konusunda anneler en güzeli ve kalitesini seçmektedir. Bebek beşik modelleri ve beşik fiyatları hakkında güncel bilgileri burada bulabileceksiniz. Bebeklerin rahat bir şekilde yatmaları için en önemli eşya beşiktir. Anneler yada anne adaylarının özen göstererek ve titiz bir şekilde hazırladıkları bebek odaları birbirinden güzel tasarımları ile mağazalarda yerini alıyor.

Bebek Beşik Modelleri

2016 bebek beşik modelleri ve fiyatları her oda ve her zevk için oldukça uygun. Erkek ve kız bebeklerin hem sağlığını, hem de rahatını düşünen firmalar en özel tasarımları ailelere sunuyor. Bebek odasının şıklığı bir çok anne için oldukça önemli. Fakat, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlıklı olması da bebeklerimiz açısından dikkate alınmalıdır. Beşik modeli seçiminde önce renklere önem verilir. Kız çocukları için pembe, mor, krem renkler seçilir. Erkek çocuklar içinde genellikle mavi, yeşil ve kahverengi tonları tercih edilebilir. Oda dizaynında halıdan, perdelere kadar bütün ürünler büyük bir özveri ile yerleştirilir. Bebeklerin sağlık açısından da anti bakteriyel ve %100 pamuklu ürünleri tercih etmeliyiz.
2016 bebek beşik modelleri ve fiyatları özellikle yeni doğum yapacak annelerin haftalar öncesinden ilgisini çeker. Kaliteli beşik seçiminde, bebeğin içinde rahatça uyuyabileceği ve düşme tehlikesi olmayan beşikler tercih edilmelidir.

Bebek İçin Beşik Modelleri

Hızla büyüyen bebekler 6. aydan itibaren uyurken ellerini ve ayaklarını çok hareket ettirirler. Bu yüzden dönerken çarpma ihtimali göz önünde bulundurularak demir ve sallanan beşik yerine daha çok ahşap malzemelerin kullanıldığı beşikler tercih edilmelidir. Ayrıca beşik yanlarında pamuktan üretilmiş yumuşak koruyucuların bulunması gereklidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam