En Yeni Batman İğne Oyası Örnekleri

Güneydoğu’nun güzel kentlerinden bir tanesi olan Batman, el işleri konusunda oldukça iyidir. Batman iğne oyası örnekleri ile aradığınız modeli artık çok bulacaksınız. Batman denilince akla hemen plaka kodu olan 72 numarası gelmektedir. İl olarak oldukça sıcak insanların kaynaştığı bu ortamda sizlerde Güneydoğu’yu ziyaret ederek hem yöresel lezzetleri tadabilir hem de bu muhteşem görünen el işlerini sizlerde işleyebilirsiniz.

Batman El İşleri

El işleri konusunda oldukça iyi ürünler ortaya sunan batman bayanları, her yıl yüzlerce çeşit yeni el işlerini de piyasaya sunmaktadır. Sadece yazma olarak düşünmemekle beraber elle dokunan halılar, tülbent kenarları, çeyizlikler ve havlular da bu ürünler arasında gösterilebilir.

Batman yöresine ait el işleri arasında önem kazananlar arasında iğne oyası modelleri de konuşulmaktadır. Batı yöresinden dahi sipariş alındığı gelen bilgiler arasında. Söz konusu bu siparişler toptan pazarda oldukça verimli kazançların olduğuna da işarettir.

Batman İğne Oyaları

İğne oyaları arasında mekik oyası, boncuklu yazma kenarları ve pullu yazma kenarları son derece fazla merak edilmekte. Bu yüzden çoğu bayan batman yöresine ait bu iğne oyası modellerinin nasıl olduğuna bakmak istemektedir. Hal böyle olunca piyasada batman yöresi çeyizlikleri görmek mümkün.

El örgüsü konusunda model arayışınız var ise aşağıdaki sizlere sunduğumuz bu örneklere bakarak sizler de hızlıca kolay yoldan yapabilirsiniz. İğne oyası yapımı konusunda diğer makalelerimizi inceleyerek, konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Resimlerin Tam Adresleri:

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/en-yeni-batman-igne-oyasi-modelleri.jpg

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/degisik-igne-oyalari.jpg

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/cok-kolay-yazma-kenari-modeli.jpg

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/batman-igne-oyasi-yazma-kenari.jpg

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/batman-igne-oyasi-yazma.jpg

http://www.yenimodelleri.net/wp-content/uploads/2016/10/batman-igne-oyasi-ornekleri.jpg

Yorum Alanı