• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
En Modern Kapalı Gelinlik Modelleri 2016

En Modern Kapalı Gelinlik Modelleri 2016

Tesettürlü bir bayanın düğününde saçlarını açması beklenemez bu yüzden kapalı bir bayanın düğün için kapalı gelinlik modellerine bakması daha mantıklı olacaktır.

Gelin olmak tüm bayanların hayalidir. Bu en özel günde giyeceğiniz gelinliği ömrünüz boyunca unutamazsınız. Bu sebeple gelinlik alışverişi bayanların hayatlarında yaptığı en keyifli, en heyecanlı, en unutulmaz alışveriştir. Tarzınıza uygun gelinlik modelini seçmelisiniz. Kadınların çocukluklarından beri hayalini kurdukları illaki bir gelinlik modeli vardır. Hayatınızda belki bir defa giyeceğiniz gelinliği seçerken kalitesine de önem verin. Binlerce gelinlik modeli arasında karakterinize, tarzınıza, hayalinizdeki modele mutlaka rastlarsınız. Aklınızdaki modeli iyi araştırarak bulmanız mümkün.  En mutlu anınızda üzerinizdeki gelinlik ile tüm misafirlerinizin dikkatini çekeceksiniz. Gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında kayık yaka gelinlikler, kabarık gelinlikler, prenses model gelinlikler, tam balık ve yarım balık model gelinlikler, A model gelinlikler ve Vintage gelinlikler bulunmaktadır.

Gösterişten hoşlanmayan su gibi sade olmak isteyen gelinler için 2016 yılında tercih edecekleri çok sayıda model tasarlanmıştır. 2015 yılında en fazla satışı yapılan Vintage gelinlikler bu yılda gelin adaylarının dikkatini çekmektedir. Hangi modeli seçeceğiniz konusunda vücut tipiniz de son derece önemlidir. Bacaklarına güvenen uzun boylu bayanların dantelli ve taşlı olarak tasarlanan kısa gelinlik modellerini seçebilirler. Vücudunun üst tarafı ince alt tarafı kalın olan gelinlerin yardımına ise kabarık gelinlik modelleri yetişmektedir.

Konumuzdan Başlıklar:

 • kapalı gelinlik modeleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam