• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
En Güzel Tığ Oyası Modelleri Yeni Sezon

En Güzel Tığ Oyası Modelleri Yeni Sezon

El işleri arasında tığ oyası modelleri oldukça popüler olmaya başladı. Hali ile en güzel tığ oyası örnekleri ve yazma kenarı modelleri görülmeye değer oldu.

En Güzel Tığ Oyası Modelleri Yeni Sezon

Yeni çıkacak olan ve çıkan yazma kenarlarını süslemekle beraber havlu kenarı süslemelerinde de kullanılabilir. Söz konusu örnekleri incelediğimizde modellerin tığ ile yapılması ve hızlı sonuçlar vermesi çoğu bayanın, tercihlerini iğne oyası yerine tığ oyasından yana kullandıklarını göstermiştir.

2016 yılının sonlarına doğru piyasada bir çok tığ oyası örneğini görmek mümkün. Hali ile bölgesel anlamda el sanatlarına verilen öneminde arttığı görülüyor. Yani Rize tığ oyası modelleri ile Trabzon tığ oyası örnekleri arasında farklılık görülebilir. Kimi beyaz sever kimisi de kırmızı bu örnekler arasında gösterilebilir.

Ülkemizde çoğu bayanın internet ortamında aradığı cümlelere baktığımızda En Güzel Tığ Oyası Modelleri, Tığ Oyası Yazma Modelleri, En Güzel Tığ Oyaları, Yazma Örnekleri Tığla, Yeni Tığ Oyası Örnekleri şeklinde arama yapmaktalar.

Son yıllarda ise popüler olan modellere baktığımızda ise çiçekli tığ oyalarının daha fazla ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun yanında kolay tığ oyası modelleri ve boncuklu tığ oyaları da hemen arkalarında geliyor. Halkalı tığ oyalarını da unutmadan geçmeyelim. Halka şeklinde desenler verilerek şahane motifleri görmek mümkün. 2016 yılını geride bırakacağımız için şimdiden 2017 tığ oyası modelleri görülmeye başlanmaya geçildi.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam