Diyarbakır Mil Oyası Örnekleri

Güneydoğu’nun yerleşim yerlerinden bir tanesi olan diyarbakır, el işleri konusunda da kalitelidir. Diyarbakır mil oyası örnekleri ve iğne oyası örneği ile çoğu bayan tarafından takip edilmektedir. Mil oyası denilince akla bir çok model geliyor ancak hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalabiliyor insan. Bu yüzden hoşunuza gidecek olan bir modeli seçmek daha mantıklı olacaktır.

Yeni başlayanlar için iğne oyası modelleri bir çok kategori bakımından farklı türlerde karşımıza çıkmaktadır. Kimi boncuklu kimisi halkalı yazma modellerini tercih ederken, son yıllarda ise çember modelleri daha ön plana çıkıyor. Yani bu aşamada tüm kararı artık sizler veriyorsunuz.

Biz bayanlar el işleri konusunda daima önem verdiğimiz ve yaparken hem uğraşılması ve bundan zevk almamız bizlerin bundan kopmamasını sağladı. Hali ile ortaya mükemmel el işleri çıkmakla beraber hemen herkesin ilgisini de çekmeyi başarmıştır. Bunlar arasında yelek örnekleri oldukça önem verilen parçalardan bir tanesidir.

Yeni iğne oyalarım fatma şeklinde sorgulayabildiğiniz bu örnekler tam da aradığınız ürünler olacak. Bu gibi modelleri facebook, twitter, pintrest ve instagram gibi büyük platformlarda görmek mümkün. Modeller hakkında daha net görüntü almak isteyenlerin galeri sistemine girerek, modellerin daha net görüntülerini görebilir.

Sadece yazma modelleri olmamakla beraber havlu kenarı örnekleri giderek önem verilen parçalardan bir tanesi olmayı başardı. Hali ile biz dahil yeni modelleri sizlere sunarken, genelde en yeni örnekleri sunmayı amaçlıyoruz. Yazma modelleri sadece yazmanın rengine göre değil, işlenen yazmanın örneğine ve şekline bağlı da olabilir. Yani sizler bir modeli seçmek istediğinizde o modelin ne şekilde yapıldığına da bakabilirsiniz.

Yorum Alanı