Dantel işlemeli gelinlik modelleri 2016

Dantel işlemeli gelinlik modelleri 2016

Gelinlik modelleri her yıl kendilerini yenilemekle beraber bu yıl dantel işlemeli gelinlik modelleri daha da göze batmakta. Evlenecek olan gelinlere özel olarak oluşturulan bu koleksiyonlarda en göze batan işlemelerin dantel oyası ile hazırlanması.

Gelinlik seçiminde akla gelen ilk modellerden biri olan dantel gelinlik modelleri, 2016 yılında da yine tüm gözlerin üzerinde olduğu modeller arasında olacak. Modellerin stillerini incelediğimizde ROMA ve FRANSIZ gelinlik modelleri ile örtüştüğü görülmekte. Şıklığın yanınızdan hiç düşmeyeceği dantel işlemeli gelinlikler fiyatlar konusunda da oldukça uygun. Hem kiralama hem ed satın alma seçeneklerinin sunulduğu gelinlik moda evlerinde dantel işlemeli gelinlikler kiralaması 750 TL den başlayabilir. Satın almalarda ise moda evlerindeki pazarlıklar sizleri bekleyecek.

Dantel işlemeli gelinlik modelleri bu yüzden kıyaslama açısından bayanlar tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. El emeğinin fazla olması ve gösteriş bakımından çok iyi görünmesi bu gelinleri, diğerlerinden ayıran önemli özellikler arasında gösterilebilir.

Gelinlik Modelleri Arasında Hangisini Almalıyım ?

Gelinlik seçimi tamami ile göreceli olmakla beraber kimi bayan gidip 5000 TL lik gelinlik alırken, kimisi 300 TL lik kiralama ile bir gelinlik seçebiliyor. Yani burada şunu alın tarzından ziyade beğendiğiniz ve hoşunuza gidebilecek bir modeli seçmenizden yanayız zira düğün sizin olacağı için beğenmek de sizlerin ellerinde olacaktır.

Dantelli gelinlik modelleri fiyatları ne kadar 2016 ?

Fiyatlar gelinliğin markasına, işlemesine hatta kumaşına kadar farklı olduğunu hatırlatalım. dantel işlemeli gelinlikler, diğerlerine oranla daha pahalıdır. Bunun nedeni dantel işlemelerinde hazırdan ziyade manuel yapılış el emeğinin değerini artıran en önemli unsur.

Bazı markaları incelediğimizde fiyatların TL değil de dolar cinsinden pazarlandığını görmekteyiz. Bunun nedeni yurt dışından gelmesi ve el emeği olmasıdır. En ucuz dantel gelinlik fiyatları 2016 yılı için satın almalarda 7000 TL den başladığını hatırlatalım. Gelinlik kiralamalarda ise fiyatların 400/500 TL arasında olduğunu da belirtelim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam