• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  144,9601
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Çiçekli Yemeni Oyası Örnekleri Yeni Sezon

Çiçekli Yemeni Oyası Örnekleri Yeni Sezon

El işleri arasında gösterilen oya örnekleri her yıl olduğu kadar bu yılda biz bayanların tercih ettiği ürünler arasında. Söz konusu modeller arasında çiçekli yemeni oyası örnekleri oldukça popüler olmuş. Hali ile örnek aramak isteyip de kararsız kalan hanımlar bu model ile aradığı ürünü kolaylıkla işleyebilir.

Yemeni oyası örnekleri  olarak bir çok örnek ile karşımıza çıkıyor. Ancak modelleri farklı kılan tek unsurun iğne oyası mı yoksa tığ oyası ile mi yapılacak olmasına karar vermeniz. İğne ile yapılan yemeni oyası modelleri daha güzel gösterirken tığ ile yapılanlar daha sık durduğunu belirtelim. Ancak burada tığa göre iğne ile yapılan örnekler daha da yorucu olmakta. Bizim tavsiyemiz ise hızlı işlemeden rahatınızı fazla bozmayan bir modele odaklanmanız.

Çiçekli yemeni oyası örneği geneli itibari ile hem havlu hem de yazma kenarı süslemelerinde kullanılabilir. Desen renkleri olarak modern renkler kullanılsa da  bölgesel renklerinde tercih edildiğini söylemek mümkün. Çeyizlik konusunda kararsız kalan hanımların ilk etap da bu örneklerden en az bir tanesini işlemeleri önerilir.

Yemeni oyası yapılışı bakımından biraz zor gibi gözükse  de iğne oyası modelleri yapılışı ile çok farkın olmadığını söylemek mümkün.  2016 / 2017 iğne oyası modelleri arasında seçeceğiniz bir örneği, yine bu yemeni oyası modellerinde de kullanabilirsiniz. Çiçekli yemeni oyası bu yüzden diğer yemeni oyalarına göre daha üst seviyede ve tercih edilme sırasına göre ilk olarak gelmektedir. Eskiden günümüze kadar gelen çeyiz konusu her yıl olduğu gibi uzun yıllar da, ilk gün gibi ihtişamını ve tutuculuğunu korumaya devam edecektir.

2016 çiçekli yemeni oyası modelleri konusunda sizlere vereeceğimiz aşağıdaki örnekler oldukça fazla tutulan ve tercih edilen örnekler arasındadır. Seçeğiniz örneği indirerek, kolaylıkla hem yazma hem de havlu kenarında kullanabilirsiniz. Zorlandığınız model konusunda bizlere aşağıdaki yorum alanından soru sorarak, yanıtlayabiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam