Anlatımlı Tığ İşi Yelek Modelleri Yeni Sezon

Biz bayanlar örgü yelek modellerini genelde çok seviyoruz. Hali ile tığ işi yelek modelleri, yelek örnekleri ve tığ işi anne yelek modelleri bunlardan biri.

Ülkemizde yaşayan bayanların çoğu el işlerine büyük önem vermektedir. Bu verilen önemin bir kısmı hem çeyizlik hem de zevk alma açısından değerlendirilmekte. Bu kategorilerden bir tanesinde ise yelek modelleri gelmektedir. El işlerine merak saran bir bayanın patik işlerinden sonra soluğu kesinlikle yelek modellerinde alıyor. Dilerse büyükler için dilerse de bebekler için yelek işlemek oldukça zevklidir. Bu konuda tığ işi yelek anlatımı, tığ bebek yelekleri anlatımlı, tığ işi bayan yelek anlatımlı, tığ bebek yelek modelleri anlatımlı, tığ bebek yelek örnekleri ve yapılışı hakkında detayları bulabileceksiniz. Özellikle bebekler için yelek örnekleri ülkemizde en çok aranan konuların başında geliyor. Ancak çoğu bayan örneklere baksa da yeleğin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi değildir. Bu konumuzda anlatımlı yelek örnekleri konusunda da siz değerli ziyaretçilerimizi bilgi sahibi edeceğiz.

Tığ ile yelek nasıl yapılır ?

Aşağıdaki videomuz da sizlere Derya Baykal’ın sunduğu programda nasıl yelek örülür ? Konusunda izleyenlere bilgi kaynağı sunmakta. Bizde sizler için bu videonun nasıl hazırlandığını detaylıca anlatmak istedik.

Videoyu izleyerek, artık sizlerde hem bebekler için yelek modelleri hem de bayanlar için yelek modelleri sunacağız. Aşağıdaki örgü işi yelek örnekleri ile kolayca model işleyebilirsiniz.

Yorum Alanı