Ağır Gösteren İğne Oyası Modelleri

Ağır Gösteren İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları hem yazma hem de havlu kenarı süslemelerinde kullanılabilir. Ancak her modeli kullanmak yerine ağır gösteren iğne oyası modelleri her bayan için önem arz etmektedir. Şöyle düşünebilir ; bir komşumuz veya yakın bir dostumuz havlu ve yazma kenarlarımızı incelemek istediğinde onların karşısına çıkardığımız modellerin ağır durması oldukça iyi gelecektir bizlere. Hali ile başkaları tarafından kıskanılan bir modelin bizde görülmesi, bayram alışverişi gibi bizleri çok ama çok mutlu edecektir.

agis gosteren igne oyasi modelleri
agis gosteren igne oyasi modelleri

En yeni iğne oyası modelleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda bizleri yepyeni iğne oyası örnekleri bekliyor. Bunun yanında sıradan modellerin aksine değişik iğne oyası modellerini görünce hemen bir yazma satın almanız içten bile değil. Açıkcası ben dahil çevremdeki her bayan bu modelleri görünce ‘’ dur bende hemen bu örneği alayım, dur şunun resmini çekeyim, canım bi dk whatsapp da bunu paylaşmam gerek ‘’ diye konuşmaları dile getirmek istiyorum.

ağır gösteren iğne oyası modelleri
ağır gösteren iğne oyası modelleri

Ülkemizde yöresel anlamda 7 bölgenin de bayanları el işleri konusunda oldukça hamarattır diyebiliriz. Özellikle güneydoğu anadolu ve karadeniz bölgesi bayanlarımız, el emeklerine verdiği önemi başka yerde bulamayız. Hali ile bu el işleri arasında iğne oyası modelleri aldı başını gidiyor. Bunlara bir örnek vermek istersek ; rize iğne oyaları her yıl yüzlerce yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Rize’den hatice hanımın iğne oyası modelleri ve Diyarbakır/ergani’den Fatma hanımın iğne oyası örnekleri görülmeye değer. Özellikle son yazdığımız fatma hanım’ın el işleri arasında patik modelleri, lif modelleri ve örgü işi yelek örnekleri son derece muazzam güzelliklerde. Son aldığımız bilgilere göre fatma hanım’ın kataloglarda her ay yeni bir modeli sergilediği de görülmekte.

en yeni en güzel iğne oyası modelleri
en yeni en güzel iğne oyası modelleri

Sadece modele bakarak aklınız başınızdan gidebilir. Ancak sizlerde bu modellere bakarak nasıl işlenildiğini veya nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Söz konusu kimse doğarken öğrenmediği için sonradan bakarak modellere kolayca iğne oyası modeli işleyebilir. Hali ile sizlere snacağımız ağır iğne oyası modelleri arasında basit olan modelleri işlemek sizlere kalıyor. Hem mekik oyası modelleri hem de değişik iğne oyası modelleri sizlerin parmakları ucunda olacak hanımlar.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam