• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
2017 Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri

2017 Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü hanımların kendileri için özel gece ve davetlerde giyebilecekleri abiyeler, bazı bayanlar için büyük beden tesettür abiye olarak tercih edilebilir. Çoğu bayan yeni sezon abiyeler arasında, 2017 tesettür abiye örneklerini tercih edeceğe benziyor.

En Yeni Abiye Modelleri 2017

Moda sektöründe her geçen gün artan ilerleme özellikle beden özgürlüğü olmayan kişilerin yüzünü güldürüyor. Geçtiğimiz yıllara nazaran günümüzde büyük bedene sahip kişiler, ‘kendime göre ne bulursam almalıyım, kıyafet bulmakta zorlanıyorum, şık olamıyorum’ Gibi cümlelerden kurtuldu. Bu tarz cümlelerin ve bedeniyle mutsuz kişilerin yerini, kıyafet konusunda alternatifleri olan, belirli kalıplardan sıyrılmış ve bunlarla doğru orantılı olarak kendine güvenen kişiler aldı.

Büyük beden kıyafetlerin ihtiyaçtan çok zevk meselesine dönüşmesi, üreticilerin daha çeşitli büyük beden giysiler üretmesine neden oldu. Durmaksızın ilerleyen büyük beden giysi sektörü; günlük rahat kıyafetler, resmi iş kıyafetleri, dış giyim gibi ürünlerin yanı sıra son dönemlerde büyük beden abiye modelleriyle yelpazesini oldukça genişletmiş durumda.

2017 büyük beden abiye modellerinde göz alıcı çeşitlilik

Geçmişten günümüze büyük beden abiyeleri; renk, model, kumaş ve kalıplar konusunda özgürleşirken, 2017 büyük beden abiye modellerinde sınırsız bir çeşitlilik göze çarpıyor. Koyu renklerden, standart elbise boylarından ve düz kumaşlardan sıyrılan 2017 büyük beden abiyeleri, kusurlarınızı kamufle etmenize yardımcı olurken bir yandan da şıklığınıza gölge düşürmeyecek şekilde tasarlanmış.

Sezonun trend renklerini, yaygın olarak kullanılmaya başlanan desenli kumaşları ve her vücut tipine uygun olarak ayrı ayrı düşünülmüş modelleri gördüğünüzde beden özgürlüğünüzü ilan edeceksiniz. 2017 büyük beden abiye modelleri, özel günlerinizde size istediğiniz kalıba girme şansı sunacak, ruhunuz bedeninizin gölgesinde kalmayacak.

Zarif ve elegan modeller tercih edenler, koyu renk tabularını yıkmak isteyenler yada siyahın asaletinden vazgeçemeyenler; 2017 her zevk ve kalıba uygun büyük beden abiye modelleri ile yüzünüzü ve bedeninizi güldürecek. Hazır giyim sektöründe sıkıntı yaşamadan tedarik edilebilecek 2017 büyük beden abiyeleri, bütün şıklığı,özgünlüğü ve alternatifleriyle sizlerin beğenisini bekliyor.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam