• DOLAR
  3,5805
  % 0,03
 • EURO
  3,9169
  % 0,12
 • ALTIN
  145,5834
  % 0,04
 • BIST
  94.635
  % 0,89
2017 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

2017 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Eski geleneklerin günümüze kadar ulaşarak devam etmesi oldukça önemli bir görev olmakla beraber daha ileriye götürmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu geleneklerden bir tanesi de iğne oyalarıdır. İğne oyaları ile yapılan yazma ve havlu kenarı modelleri her bayanın hayalini kurduğu çeyizlik ve günlük aksesuarlardan bir tanesidir. Kimi bayan kapandığı için yazma ve tülbent kenarlarına bu iğne oyalarını kullanırken, kimileri de sevdikleri kişilere veya kızlarına çeyiz hazırlık kısmında işleyerek, çeyizlerin tamamlanmasını sağlar. Biz bayanlar iğne oyaları arasında gösterilen boncuklu iğne oyası modelleri üzerinde oldukça fazla durmaktayız. Nedeni de oldukça güzel ürünlerin ortaya çıkarılmasıdır.

2017 Boncuklu İğne Oyası Modelleri olarak bu yıl süper ve çok güzel örnekler karşımıza çıkmaktadır. Bunları incelemek istediğimizde oldukça güzel ve şahane motifler ile karşılaşmaktayız. Bunları genellikle havlu kenarında kullanmamakla beraber çoğunu yazma ve tülbent kenarlarında kullanıyoruz. Gösterişe meraklı olan bir bayanın çeyizliklerinde bir kaç adet bu motiflerden olması tercih edilmelidir.

Boncuklu iğne oyası yazma kenarı yapılışı bakımından incelendiğinde diğer iğne oyası yazma kenarlarında yaptığınız şekilleri aynı bu motiflerde de uygulamalısınız. Sadece tek değişkenin ipler arasına boncukların dizayn edilmesidir. Aşağıdaki boncuklu iğne oyaları örneklerini sizler için derledik şimdiden başarılı sonuçlar elde etmeniz dileği ile hanımlar.

Konumuzdan Başlıklar:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam