• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
2017 Bellona Genç Odası Modelleri Şık Tasarımlar

2017 Bellona Genç Odası Modelleri Şık Tasarımlar

Şık tasarım olmasını düşünen aileler, çocukları için kaliteyi bulmak istiyorlar ise 2017 Bellona Genç Odası Modelleri Şık Tasarımlar ile bunu başarabilirler. Bildiğiniz gibi en çok fazla satışı yapılan mobilya markalarından bir tanesi olan Bellona, her yıl yeni tasarımlar ve ürünler ile karşımıza çıkmakta.

Günümüzde gençlerin tercih ettiği odalar arasında Bellona genç odaları gelmektedir. Kalitesi ve görseli ile odaların havasını değiştiren modellere yer verilmektedir. Sizde odanızdaki havayı değiştirmek ve zengin bir görsel elde etmek isterseniz mutlaka Bellona genç odaları modellerini tercih etmelisiniz. Genç odasının içerisinde bir adet yatak, çalışma masası, dolabı yer almaktadır. Tüm modellerde kaliteye önem verilmiştir. Elbise dolabı kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. İçerisinde özel raf sistemi ile eşyalarınıza kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Modellerin ayak kısımları yüksek tasarlanmıştır. Bu sayede temizliği daha kolay olacaktır.

Genç odaları modellerinde rahat olanları tercih etmeniz de yarar bulunmaktadır. Bellona modelleri bu ayrıntıya önem verilerek tasarlanmaktadır. Fiyat açısından da ekonomik olarak sunulmaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve taksit gibi seçeneklere de yer verilmektedir. Genç odalarında canlı renkler kullanılmıştır. Bu sayede odanızın dekorunu kaliteli görsellerden kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bayanlar için farklı renk kombinasyonları kullanılmış olan modeller de bulunmaktadır. Gençlerin odalarının canlı olmasına katkı sağlayan Bellona tüm bu hizmetleri kurumsal olarak vermektedir.

Genç odaları fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Ranzalı modellerden, tek yatak modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Şık tasarıma sahip olan bu modeller ile odanızın havasını değiştirebilir ve fark oluşturabilirsiniz. Sizde tercihlerinizde Bellona genç odalarını seçebilir ve odanızda zengin görseller oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Reklam