2016 Diesre tesettür yeni abiye modelleri ve fiyatları

Abiye markalarından bir tanesi olan Diesre, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da tesettürlü hanımların göz bebeği olacağa benziyor. Diesre tesettür modelleri bu yıl bir başka görünüm ile sizleri karşıladı. Zira ünlü moda düvaenleri bile bu kadar etkili bir katalogu ilk kez gördüklerini açıkladı. Modacılara göre tesettürlü hanımlar için hazırlanan abiyelerde, ipeksi kumaşların yanı sıra kaliteli sınıf kumaşların kullanılması ve görünüm itibari ile abiye motiflerinin işlenmesi güzel bir modelleri ortaya çıkarmış.

2016 Diesre tesettür yeni abiye modelleri ve fiyatları

Fiyatlar bakımından kış sezonu olduğu için Diesre tesettür abiyelerde %40 indirim imkanı sunmuş. Bildiğiniz gibi diesre firması ürünlerini kaliteli işçilik ile sunduğu için çoğu tesettürlü abiye firmalarına oranla daha pahalıdır diyebiliriz. 149 tl den başlayan abiyeler 1250 tl ye kadar çıkabiliyor. Kaliteli bir tesettürlü abiye arıyorsanız bu firmayı öneriyoruz hanımlar.

Dünyaca ünlü tasarımları detaylı olarak incelediğimizde, abiye modellerinde işlemeli ceketlerin daha fazla ön plana çıkan modeller arasında olduğunu görüyoruz.Bu tasarımları gezerken Osmanlı motifleri de çok hoş görünüyor.Bunların yanında modacılara göre tasarımlar sade tutulmaya çalışılmış. 2015 yılına damga vuran tül dekorasyonları yine bu yılki 2016 yılında da tesettür abiye modellerine de uygulanmış.Firmalara göre sade tasarımlar ön planda ancak genellikle işlenmiş tasarımlar daha fazla tutuluyor.

Yorum Alanı